دانشگاه علمی کاربردی دهلران از ترم جدید دانشجوی نفت پذیرش می‌کند

کنکور سراسری

رئیس دانشگاه علمی کاربردی دهلران گفت: دانشگاه دهلران از ترم جدید دانشجوی نفت پذیرش می‌کند.
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، علی حسینی صبح امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: یکهزار و ۲۰۰ دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی دهلران مشغول تحصیل هستند.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی دهلران از اشتغال به تحصیل یکهزار و ۲۰۰ دانشجو در این دانشگاه خبر داد و گفت: دانشگاه و رسانه به واسطه اشتراکات زیاد باید با هم ارتباط بیشتری داشته باشند.
وی بر ضرورت اصلاح فرهنگ عمومی در مواردی که فرهنگ‌های غلط در جامعه حاکم است تاکید کرد و افزود: امروزه با توجه به برخی سخت‌گیری‌ها در ازدواج‌ها، دانشگاه و رسانه می‌توانند به آن ورود کنند.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی دهلران تصریح کرد: تعالی بخشیدن به فرهنگ اسلامی و ایرانی و اصلاح برخی فرهنگ‌های رفتاری در جامعه نیز موضوعاتی است که فصل مشترک رسانه‌ها و دانشگاه‌ها می‌تواند قرار گیرد.
وی به وظیفه خطیر و مهم خبرنگاران در عرصه اطلاع‌رسانی، نقد و آگاهی‌بخشی به جامعه تاکید کرد و گفت: رسانه‌ها در این زمینه باید با علم و آگاهی وارد شوند تا بتوانند در جامعه تاثیرگذار باشند.
حسینی رسالت دانشگاه علمی کاربردی را کارآفرینی دانست و بیان کرد: در این راستا و برای تحقق این مهم این دانشگاه رشته‌های خود را با نیاز جامعه و منطقه تنظیم و تصویب می‌کند.
وی افزود: در شهرستان دهلران با وجود ذخایر غنی نفت و گاز در برخی موارد به علت نبود نیروهای متخصص فرصت اشتغال جوانان بومی از آنها گرفته می‌شود که در این زمینه امسال این دانشگاه از ترم جدید دانشجوی نفت را پذیرش خواهد کرد.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی دهلران با اشاره به تحصیل یک هزار و ۲۰۰ نفر دانشجو در این دانشگاه گفت: تلاش این مرکز با ۱۵ رشته داشنگاهی بر آموزش رشته‌های کاربردی است.

نوشتهٔ پیشین
دلیل مشکلات موجود در علم و فناوری کشور/ حمایت معاونت علمی از پژوهش‌های بنیادی
نوشتهٔ بعدی
اعلام اسامی پذیرفته شدگان فراگیر ارشد پیام نور تا ساعت ۱۴ امروز

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp