سرانه فضای آموزشی دانشگاه پیام نور لرستان، ۱٫۴۲ متر مربع است

رئیس دانشگاه پیام نور لرستان:
سرانه فضای آموزشی دانشگاه پیام نور لرستان، ۱٫۴۲ متر مربع است

رئیس دانشگاه پیام نور لرستان گفت: در صورت تخصیص به موقع بودجه، پروژه‎های بالای ۸۰ درصد پیشرفت دانشگاه به بهره‎برداری می‎رسند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، دکترمحمدرضا جعفری در نشست معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با مدیران ستادی، اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه پیام نور لرستان با بیان اینکه در توافق‎نامه عمرانی دانشگاه پیام نور لرستان و با پیگیری‎های انجام شده، ۲۵ ردیف پروژه عمرانی لحاظ شده است، اظهار کرد:چنانچه اعتبارات به موقع تخصیص داده شوند بسیاری از پروژه‎های عمرانی بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی این دانشگاه به بهره‎برداری می‎رسند.
وی با اشاره به بازدید معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور از وضعیت عمرانی دانشگاه‎های پیام نور خرم‎آباد، نورآباد و الشتر افزود: در حال حاضر سرانه فضای آموزشی این دانشگاه ۱٫۴۲ متر مربع است و این درحالیست که خوشبختانه یک متر مربع فضای اجاره‎ای در اختیار این دانشگاه نیست.
جعفری با تاکید براینکه پرونده ارتقاء واحد نورآباد در شورای گسترش وزارت علوم در دست بررسی است و همچنین پرونده ارتقاء واحدهای دورود و کوهدشت نیز در حال حاضر در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور در دست اقدام است، یادآور شد: امید می‎رود تحقق ارتقاء واحدهای دورود، کوهدشت و نورآباد به مرکز، با شتاب بیشتری انجام شود.
رئیس دانشگاه پیام نور خرم‎آباد تصریح کرد: واحدهای دورود، نورآباد و کوهدشت تمام شاخصه‎های لازم برای ارتقاء از واحد به مرکز را دارا هستند.
وی با تاکید براینکه تبدیل وضعیت نیروی انسانی و ارتقاء اعضای هیات علمی این دانشگاه ضروری است، بیان کرد: اعضای هیات علمی بین دو تا پنج سال همکاری می‎توانند درخواست ارتقاء بدهند که متاسفانه این روند در دانشگاه پیام نور به کندی پیش می‎رود به گونه‎ای که در حال حاضر از بین اساتید این دانشگاه تنها دو نفر رسمی، ۱۰۸ نفر پیمانی و ۱۵ نفر قراردادی هستند.

نوشتهٔ پیشین
تصویب دستور العمل برنامه ریزی و معرفی منابع درسی دانشگاه پیام نور
نوشتهٔ بعدی
شهریه متغیر دانشگاه آزاد افزایش می‌یابد

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp