امکان تحصیل و اشتغال همزمان دانشجویان در مرکز کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهق

کنکوران

به گزارش قدس آنلاین از اصفهان، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهردشت (دهق) در نشست خبری خود با خبرنگاران رسانه های گروهی با بیان این خبر گفت: با موافقت ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی و کمک خیرین شهر دهق، این دانشگاه در ثبت نام دانشجویان مهرماه در ۳۴ رشته کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته اقدام به فراهم نمودن امکان اشتغال همزمان دانشجویان در رشته تحصیلی آموزشی خود نموده است.
دکتر مجتبی ملااحمدی افزود: هم اکنون ۱۲ رشته کاردانی و ۱۳ رشته کارشناسی پیوسته و ۹ رشته کارشناسی ناپیوسته و با صدور مجوز از شورای گسترش ۳ رشته کارشناسی ارشد در این واحد دانشگاهی تدریس می شود و ثبت نام بدون آزمون از دانشجویان در مهرماه صورت میگیرد.
ملااحمدی به نیازسنجی از شغل های مورد نیاز جامعه و کار کارشناسی در تعیین رشته ها اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین مؤلفه های اشتغال فارغ التحصیلان ارایه سابقه کار بوده که با راه اندازی مرکز کارآفرینی در این واحد آموزشی و فراهم نمودن همزمان امکان اشتغال و تحصیل ، دانشجویان ضمن پوشش بیمه ای از سابقه کار و تجربه حرفه آموزشی خود برخوردار میشوند.
وی ادامه داد: در اجرای این طرح دانشجویان هزینه شهریه خود را از محل اشتغال خود در مراکز صنعتی و مراکز طرف قرارداد دانشگاه پرداخت میکنند.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهردشت ( دهق) در ادامه به احداث ساختمان جدید این مرکز کارآفرینی این دانشگاه در زیربنای ۲۴۰۰ متر مربع و شامل ۴ سالن و کارگاه آموزشی اشاره کرد و گفت: این ساختمان سال آینده به بهره برداری می رسد.
وی در ادامه به کیفیت آموزش در این دانشگاه بعنوان شاخص فعالیت ها و اقدامات اشاره کرد و گفت: اعضای هیات علمی و اساتید دانشگاه از بهترین و مجرب ترین های اساتید شهرستان و استان می باشند.
رییس دانشگاه آزادا سلامی واحد مهردشت ( دهق) در ادامه به تحصیل بیش از ۶۰۰ دانشجو در این واحد دانشگاهی تازه تاسیس اشاره کرد و گفت: تاکنون ۲۵۰ دانشجو از این واحد دانشگاهی فارغ التحصیل شده اند.
وی افزود: ثبت نام بدون آزمون در این واحد دانشگاهی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در رشته های حسابداری، برق قدرت، برق مخابرات ،عمران، معماری ، مهندسی نفت، مهندسی مددکار اجتماعی ، مهندسی مکانیک، مهندسی روان شناسی، مهندسی پزشکی ، مهندسی هوا فضا، مهندسی رباتیک علوم اقتصادی، مهندسی ورزش ، مهندسی اجرای عمران ، مهندسی تاسیسات حرارتی ، مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید، مهندسی مکانیک خودرو، آموزش و پرورش ابتدایی و نرم افزار کامپیوتر صورت می پذیرد .
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهردشت ( دهق) از امکانات و تجهیزات به روز و خدمات رفاهی و تفریحی برای دانشجویان اشاره کرد و گفت: با توجه به تدریس رشته های مورد نیاز جامعه در این واحد دانشگاهی هم اکنون شاهد اشتغال همه فارغ التحصیلان این واحد دانشگاهی در صنعت و مراکز اقتصادی هستیم.
شایان ذکر است ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهردشت (دهق) در سال ۹۰ با ۴ رشته کاردانی راه اندازی شد که ساختمان جدید این واحد دانشگاهی امسال با ۳۳۰۰ متر مربع زیربنا مورد بهره برداری قرار گرفت.

نوشتهٔ پیشین
امضای تفاهم نامه بین دانشگاه علوم پزشکی شیراز و وزارت تندرستی تاجیکستان
نوشتهٔ بعدی
تعداد دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه زنجان افزایش می‌یابد‌

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
error: Content is protected !!