امکان پذیرش ۱۲۰۰ دانشجو در موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه

کنکور سراسری

معاون طرح و برنامه موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه گفت: برای سال تحصیلی پیش‌رو ظرفیت پذیرش ۱۲۰۰ دانشجو از طریق کنکور سراسری را داریم.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) -منطقه کرمانشاه، مهندس مسلم حدیدی در نشستی خبری پیرامون پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه اظهارکرد: موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی از سال ۱۳۸۴ راه‌اندازی شده و در حال حاضر حدود ۴۰۰۰ دانشجو در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دارد.

وی با بیان اینکه تاکنون ۳۵۰۰ دانشجو از این موسسه فارغ‌التحصیل شده اند، افزود: این موسسه آموزش عالی دارای ۲۰۰ استاد تمام، دانشیار، استادیار و مربی است که کار آموزش دانشجویان را برعهده دارند.

معاون موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه اظهارکرد: در این مجموعه آموزشی به دنبال آن هستیم که بحث یادگیری و آموزش را همراه با فرآیند توانمندسازی دانشجو پیش ببریم.

حدیدی تصریح کرد: از آنجایی که این موسسه آموزشی در ارتباط تنگاتنگ با مراکز رشد و پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه است، دانشجوبانش این امکان را دارند که ایده‌ها و طرح های خود را با سهولت بیشتری تا حصول نتیجه دنبال کنند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در طول دوران تحصیل برای دانشجویان، دوره‌های آموزشی مختلفی را برگزار می کنیم تا بتوانند با فضای کسب و کار بیشتر آشنا شوند.

معاون طرح و برنامه موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه تاکید کرد: اصلی‌ترین هدف این موسسه آموزشی توانمندسازی شغلی دانشجویان است.

حدیدی با اشاره به ظرفیت پذیرش این موسسه برای سال تحصیلی پیش رو، تصریح کرد: موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه یک موسسه غیرانتفاعی غیردولتی است که تنها از طریق کنکور سراسری دانشجو می‌پذیرد و برای سال تحصیلی پیش رو ظرفیت پذیرش ۱۲۰۰ دانشجو در قالب ۱۲ کد رشته را داریم.

وی با اشاره به برخی از این رشته‌ها گفت: مهندسی عمران، معماری داخلی، شهرسازی، برق، کامپیوتر، IT، مکانیک، جغرافیای برنامه‌ریزی شهری، آموزش زبان انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی از جمله رشته‌هایی هستند که برای سال تحصیلی جدید در آنها پذیرش دانشجو داریم.

وی خاطرنشان کرد: همچنین این موسسه آموزش عالی دارای چهار رشته کاردانی و چهار رشته کارشناسی ارشد است.

حدیدی با اشاره به امکانات آموزشی این موسسه گفت: این موسسه دارای یک ساختمان آموزشی کاملا هوشمند است که تمامی امکانات لازم برای دانشجویان از جمله کتابخانه مجهز، سالن اجتماعات، آزمایشگاه، کارگاه و … را دارد.

وی یادآور شد: با خریداری یک زمین ۱۲۰ هکتاری به دنبال آن هستیم تا در آینده‌ای نه چندان دور یک مجتمع علمی تحقیقاتی مجهز برای موسسه راه‌اندازی کنیم.

معاون طرح و برنامه موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه گفت: راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان برای بهره‌مندی دانشجویان این موسسه از دیگر برنامه‌های جهاد دانشگاهی کرمانشاه است.

وی اظهارکرد: موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه به دلیل عملکرد مثبتش و با توجه به ارزیابی‌های صورت گرفته از طریق وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان برترین موسسه آموزش عالی غرب کشور شناخته شده است.

حدیدی در پایان با اشاره به اینکه ۵ تا ۱۰ مرداد ماه سالجاری فرصت انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری است، از دانشجویان به ویژه دانشجویان بومی کرمانشاهی خواست که این موسسه آموزش عالی را در اولویت انتخاب‌های خود قرار دهند.

نوشتهٔ پیشین
تمدید مهلت انتخاب رشته دستیاری دندانپزشکی تا دوشنبه
نوشتهٔ بعدی
سامانه راهنمای انتخاب رشته مجازی آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ (جدید)

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp