افتتاح مرکز تحقیقات حمل و نقل و ترافیک دانشگاه شیراز

کنکوران

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر قاسم حبیب‌آگهی – رئیس مرکز تحقیقات حمل و نقل و ترافیک دانشگاه شیراز گفت: از سال‌ها قبل، نیاز به وجود یک مرکز در زمینه‌ مسائل مربوط به حمل و نقل در جنوب کشور احساس می‌شد.

وی افزود: با توجه به نیاز مبرم به تأسیس چنین مرکزی، سال گذشته با همکاری شهرداری شیراز پایه‌گذاری طرح شروع شد و لازم است از زحمات هیأت رئیسه‌ دانشگاه برای تخصیص فضای مناسب برای این مرکز تشکر کنم.

رئیس مرکز تحقیقات حمل و نقل و ترافیک دانشگاه شیراز ادامه داد: در حال حاضر مرکز، کنترل ترافیک شهر شیراز را در دستور کار دارد و یکی دیگر از برنامه‌ها، راه‌اندازی رشته‌ حمل و نقل و ترافیک در دانشگاه شیراز است.

وی اظهار داشت: این مرکز با دو دانشگاه معتبر کشور یعنی دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه صنعتی شریف تفاهم‌نامه دارد و از اساتید آن دانشگاه‌ها استفاده می‌کند و همچنین از اساتید کشور آمریکا و فارغ‌التحصیلان داخلی و در خصوص استفاده از محققان بومی، با دانشگاه صنعتی شیراز و دانشکده‌ فنی و حرفه‌ای شهید باهنر شیراز تفاهم‌نامه داریم.

حبیب ‌آگهی خاطرنشان کرد: این مرکز تنها مرکز حمل و نقل جنوب کشور است و خوشبختانه با کارایی خوبی کار مرکز را به جلو می‌بریم و امیدواریم با همکاری سایر مسؤولان شهر و استان، بتوانیم بهترین مرکز در کشور شویم.

نوشتهٔ پیشین
برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای ارتقای کیفیت رشته‌های علوم پزشکی
نوشتهٔ بعدی
تغییر محتوای آموزشی تعداد زیادی از رشته‌های تحصیلی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp