حل مشکل بورسیه‌ها / اعلام نتیجه جلسات بورسیه‌‌ها توسط وزیرعلوم

دکتری

دبیرشورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: تصمیماتی در خصوص موضوع بورسیه اتخاذ شده و به زودی توسط وزیرعلوم ابلاغ می شود، تصمیماتی که اتخاذ شده در جهت حل مشکل بورسیه‌ها است.
به گزارش خبرنگار مهر، مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با بیش از هزار نفر از استادان و اعضای هیأت‌های علمی دانشگاه‌های سراسر کشور، از حاشیه‌هایی که درخصوص پرونده بورسیه‌ها در رسانه‌ها ایجاد شده بود، انتقاد کردند و خواهان رعایت حق و عدالت شدند.

برهمین اساس کمیته‌ای مرکب از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دبیر شورای‌عالی انقلاب فرهنگی و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و رئیس کمیسیون اصل۹۰ مجلس شورای اسلامی زیرنظر وزیر علوم برای بررسی پرونده بورسیه‌ها تشکیل شد تا به پرونده۲۲۰ بورسیه‌ای که از نظر وزارت علوم مشکلاتی از نظر سن و معدل داشتند رسیدگی شود.

دکتر مخبر دزفولی در گفتگو با خبرنگار مهر درخصوص نتیجه جلسات تشکیل شده دراین خصوص گفت: تصمیماتی دراین خصوص اتخاذ شده که به زودی توسط وزیرعلوم ابلاغ می شود.

وی با بیان اینکه تصمیمات اتخاذ شده در جهت حل مساله مشکل بورسیه‌ها است، گفت: با همدلی و صمیمیتی که بوده، همفکری‌های لازم صورت گرفته، وزیرعلوم درحال انجام مراحل کار است و به زودی نتیجه جلسات و تعیین تکلیف نهایی توسط وزیر علوم ابلاغ می شود.

نوشتهٔ پیشین
تسهیلات دانشگاه شیراز برای پذیرفته شدگان ممتاز کنکور
نوشتهٔ بعدی
مواد درسی کنکور دکتری ۹۵ نهایی شد/ انتشار جزئیات تا ۱۵ مرداد

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
error: Content is protected !!