انتشار دومین فراخوان حمایت از رساله‌های دکتری

25
انتشار دومین فراخوان حمایت از رساله‌های دکتریReviewed by کنکوران on Jan 22Rating:

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری به منظور هدایت رساله‌های دکتری به سمت نیازهای اساسی پژوهش و فناوری کشور دومین فراخوان حمایت از رساله‌های دکتری را منتشر کرد.

به گزارش کنکوران به نقل از ایسنا، دومین فراخوان حمایت از رساله‌های دکتری از سوی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران منتشر شد.

انتشار این فراخوان در چارچوب سیاست‌های راهبردی پژوهش و فناوری نظام، هدایت رساله‌های دکتری به سمت نیازهای اساسی پژوهشی و فناوری کشور، گسترش مرزهای دانش و استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها است.

مبلغ حمایت برای هر رساله تا ۳۰۰ میلیون ریال است و در صورتی که نتیجه کار تحقیقاتی به توسعه فناوری یا مرحله تجاری‌سازی رسیده و خریدار داشته باشد، در صورت نیاز به این رقم ۵۰ درصد اضافه می‌شود.

دانشجویان دکتری برای استفاده از این حمایت از  اول بهمن تا ۲۹ اسفند ۹۶ مهلت ثبت‌نام دارند. متقاضیان دریافت این حمایت، پس از مطالعه دقیق آیین‌نامه، طرح‌های خود را در سامانه طرح‌های پژوهشی صندوق ثبت و پس از ورود به سامانه به بخش ارسال تقاضای جدید مراجعه کنند.

طرح‌های پژوهشی باید به نام استاد راهنما در سامانه ثبت شود. به طرح‌هایی که از طریق پروفایل استاد ارسال نشود، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

همچنین قبل از ارسال تقاضا از طریق پروفایل استاد راهنما، دانشجو موظف است که پروفایلی به نام خود در سامانه ایجاد کند.

جهت ورود به سامانه http://rtms.insf.org/ کلیک نمایید.

منبع:.isna.ir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!