جایگاه شورای گسترش آموزش عالی به عنوان عالی‌ترین مرجع تصمیم‌گیری حفظ شود

کنکوران

مدیرکل جدید دفتر گسترش آموزش عالی گفت: جایگاه شورای گسترش آموزش عالی به عنوان عالی‌ترین مرجع تصمیم‌گیری باید حفظ شود.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، اصغر مولائی دهکردی مدیرکل جدید دفتر گسترش آموزش عالی در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی که در محل وزارت علوم برگزار شد، گفت: دربحث اهداف آموزش عالی تکیه اصلی بر ارتقای کیفیت است.
وی با بیان اینکه تا کنون از نظر کمی، گسترش بیش از حد در بخش آموزش عالی داشته‌ایم، تصریح کرد: یکی از اهداف ما در دفتر گسترش آموزش عالی حرکت در راستای اسناد بالادستی از جمله برنامه‌های توسعه و نقشه جامع علمی کشور است تا بتوانیم کیفیت آموزش عالی را ارتقا بخشیم.
مولائی خاطرنشان کرد: یکی از محورهایی که باید در راستای آن حرکت کنیم بحث آمایش آموزش عالی و ساماندهی مراکز آموزش عالی است زیرا توسعه باید هدفمند، برحسب نیاز کشور و با تکیه بر مزیت‌های نسبی استان‌های مختلف باشد.
وی با تأکید بر اقتدار شورای گسترش آموزش عالی افزود: جایگاه شورای گسترش آموزش عالی به عنوان عالی‌ترین مرجع تصمیم گیری باید حفظ شود و کار این دفترباید بر مبنای اصول اخلاقی، قانون مداری، نظم، دقت و سرعت عمل انجام شود.

نوشتهٔ پیشین
شهریه دانشگاه آزاد : دانشگاه آزاد شهریه‌ها را افزایش داد تا پیشرفت علمی حاصل شود
نوشتهٔ بعدی
رشته «خانواده و سلامت جنسی » در برنامه‌های درسی دانشگاه‌ها قرار گیرد/لزوم توجه بیشتر به موضوع «عفاف و حجاب» در دانشگاه‌ها

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
error: Content is protected !!