اعلام اسامی پذیرفته شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه کردستان

کارشناسی ارشد

دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه کردستان اسامی ۷۷ نفر از پذیرفته شدگان نهایی بدون آزمون کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی ۹۴-۹۵ را اعلام کرد.
به گزارش «خبرگزاری دانشجو» به نقل از کُرددانش؛ هر سال دانشگاه کردستان همانند سایر دانشگاه های کشور در راستای تحقق رسالت خود مبنی بر گسترش دوره های تحصیلات تکمیلی از بین دانشجویان و دانش اموختگان نیم سال اخر دوره کارشناسی و در رشته های دایر براساس ایین نامه «ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر» دانشجو می پذیرد.

امسال نیز دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه کردستان ۷۷ دانشجو واجد شرایط را بدون آزمون ارشد برای سال تحصیلی ۹۴-۹۵ پذیرش می کند.

براساس آیین نامه دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه اختیار دارد حداکثر ۱۰درصد ظرفیت دوره کارشناسی ارشد خود در هر رشته محل را به دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته دوره های روزانه و شبانه حائز شرایط به صورت مازاد بر ظرفیت پذیرش با آزمون اختصاص دهد.

دانشجویان متقاضی بهره مندی از این آئین نامه باید پس از شش نیمسال تحصیلی و با گذراندن حداقل ۱۱۰واحد درسی به لحاظ میانگین کل جزو ۱۰درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند و حداکثر در مدت هشت نیمسال فارغ التحصیل شده و برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش آموختگی تقاضای پذیرش کنند.

نوشتهٔ پیشین
اجرای شیوه جدید پذیرش دانشجوی دکتری از سال آینده
نوشتهٔ بعدی
اعلام ظرفیت پذیرش در کنکور ارشد پزشکی/فردا آخرین مهلت انتخاب رشته

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
error: Content is protected !!