آغاز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی از امشب

کنکور سراسری

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی :ثبت نام برای شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای نظام آموزشی مهارتی دانشگاه علمی کاربردی از ساعت ۲۲ امشب آغاز می‌شود.
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: ثبت نام برای شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای نظام آموزشی مهارتی مهر ماه سال ۹۴ دانشگاه جامع علمی کاربردی در ۴ گروه آزمایشی شامل گروه‌های صنعت،‌کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر از طریق سایت سنجش از ساعت ۲۲ امشب پنجشنبه ۲۲ مرداد ماه آغاز و در روز پنج شنبه ۲۹ مرداد ماه پایان می‌پذیرد.

وی افزود: هر داوطلب برای ثبت نام باید در مهلت مشخص شده به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه تا نسبت به دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام از طریق این سایت اقدام کنند.

توکلی در پایان گفت: پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی است لذا داوطلبان لازم است به وسیله کارت عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ یکصد و پنجاه هزار ریال(۱۵ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت نام شرکت در پذیرش نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

نوشتهٔ پیشین
رونمایی از ۸ دستاورد فناورانه جهاددانشگاهی در حوزه نفت و گاز
نوشتهٔ بعدی
تاریخ دریافت کارت شرکت در آزمون استخدامی فرهنگیان اعلام شد

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp